ניהול משאבי אנוש

זום אין לניהול ההון האנושי

אחרי למעלה מ- 25 שנים של ניהול משאבי אנוש בכיר, הטמיעה לימור רביד בZoom in HR  את האמונה בחשיבות ההון האנושי ופיתוחו כמפתח להצלחת ארגונים, חברות ועסקים.

ההון האנושי הוא אחד המשאבים היקרים והחשובים ביותר עבור כל עסק וארגון. ניהול ההון האנושי בארגון דורש ראייה ארוכת טווח לצד גמישות, רגישות והתנהלות מקצועית, המבטיחים את מיצוי פוטנציאל ההון האנושי בארגון וניצול הכישורים האישיים הייחודים של כל עובד ועובדת.

המציאות המורכבות של שנת 2020 הוכיחה כי ניהול משאבי אנוש הוא תחום מקצועי מובהק בעל משמעות אסטרטגית ועסקית וכי בידיו הכוח לחבר את העובדים לליבת העשייה הארגונית.

ניהול משאבי אנוש מיטבי מחובר לליבה העסקית של הארגון ועוסק בניהול מחזור חיי העובד בארגון, החל מטיפול בתהליכי המיון והקליטה ועד לסיום יחסי עובד מעביד לאורך כל תקופת העסקתו. לאורך מחזור חיי העובד ישנו טיפול ברבדים שונים כגון נושאי שכר ותנאים, נושאי פיתוח והעצמה אישית, רווחה, פיתוח מנהלים ועוד. כל אלו יחד מסייעים להוביל את הארגון להצלחה עסקית.

בעולם של שינוי והפרעה ברור כי תפקיד מנהל משאבי אנוש הינו אחד התפקידים המשמעותיים ביותר בארגון והוא אינו נופל בחשיבותו מאף תפקיד ניהולי בכיר. ארגון שמכבד את עצמו לא יצעד צעד אחד ללא מעורבות מנהל מש"א בתהליכים אסטרטגים. בעזרתם מתכננת החברה את עתידה, מגיבה לשינויים, מתקדמת ומתפתחת.

מבחינות רבות, בידיו של מנהל משאבי האנוש  מופקדת האחריות על יצירת 'אקלים ארגוני' מיטבי שיאפשר את הצלחת החברה. מתוך ההבנה ש"עובד מרוצה הוא עובד פרודוקטיבי", אחראי מנהל מש"א על יצירת האווירה, הסביבה והתחושות של העובדים שמספקים קרקע להצלחה. לאורך זמן, השקעה בשימור הון אנושי איכותי אפקטיבית יותר מאשר השקעה בגיוס, קליטה והכשרה של עובדים חדשים, בכל פעם מחדש.

אנו ב Zoom in HR  מאמינים בפוטנציאל הטמון בכל אחד מהעובדים ולכן מאמינים בתמיכה ובפיתוח ההון האנושי הקיים תוך מיצוי היכולות והחוזקות של העובדים ומתן האפשרות לכל עובד לחוות הצלחה אישית, כזו שתחבר אותו לצוות ולשותפות בהצלחה הארגונית.

מנהל משאבי אנוש הינו אחד התפקידים המורכבים והרגישים ביותר בארגון. מצד אחד נדרש מנהל מש"א להבין בביזנס, ולהיות מחובר להנהלה ומצד שני הוא נדרש להבין בנפש האדם וליצור חיבור עמוק עם העובדים, על מנת לזהות מגמות פנים ארגוניות, התאמת פתרונות לאתגרים בדרך. לכן חשובה כל-כך התמיכה במנהל מש"א, בין אם ע"י קבוצת עמיתים מארגונים אחרים ובין אם ע"י ליווי של איש מקצוע חיצוני. כחלק מהבנה זו אנו ב- Zoom in HR   מעניקים שירותי יעוץ וליווי אישי למנהלי משאבי אנוש וכמו כן מנהלים פורומים של מנהלי משאבי אנוש ליצירת קבוצת עמיתים.

השירותים המוצעים

  • ליווי מנהל מש"א בכניסה לתפקיד חדש  »  להרחבה קרא עוד
  • ליווי שוטף של מנהל מש"א בדילמות
  • גיבוש מתודולוגיה בניית מערך משאבי אנוש ופיתוח מודל לניהול ההון האנושי לאורך מחזור חיי העובד בארגון
  • אפיון מצב קים ובניית תוכנית לשדרוג ההון האנושי
  •  ניהול משאבי אנוש באאוטסורסינג
  • ניהול פורום מנהלי משאבי אנוש

רוצים להתייעץ?

אנחנו כאן לרשותכם

דילוג לתוכן